Медичні словники
Autor de la hebra: Oleksandr Volyk
Oleksandr Volyk
Oleksandr Volyk  Identity Verified
Ucrania
Local time: 13:52
Miembro
inglés al ruso
+ ...
Jan 5, 2007

Добрий день!
Допоможіть, будь-ласка, знайти українсько-англійські (англо-українські) медичні словники та глосарії. На жаль, окрім маленького "Словника медичних термінів та скорочень" на http://lingvo.com.ua/doc.shtml?gr=8 та англо-рос�
... See more
Добрий день!
Допоможіть, будь-ласка, знайти українсько-англійські (англо-українські) медичні словники та глосарії. На жаль, окрім маленького "Словника медичних термінів та скорочень" на http://lingvo.com.ua/doc.shtml?gr=8 та англо-російсько-українського глосарія термінів з медичної радіології на http://www.brama.com/art/lang.html – нічого відшукати не вдалося. Невже все так погано?
Collapse


 
Galina Mitrohovitch
Galina Mitrohovitch  Identity Verified
Local time: 11:52
portugués al ruso
+ ...
Русско-украинско-английский медицинский словарь Jan 5, 2007

У меня есть бумажный "Русско-украинско-английский медицинский словарь", около 30000 слов, сост. Е.И.Шапкин, В.В.Никонов, В.Е.Шапкин, изд. Консум, Харьков, 1998.
Но если Вы имели в виду только электронные, ничего - увы - не знаю.
Успехов!


 
Oleksandr Volyk
Oleksandr Volyk  Identity Verified
Ucrania
Local time: 13:52
Miembro
inglés al ruso
+ ...
PERSONA QUE INICIÓ LA HEBRA
Дякую Jan 7, 2007

Дякую за інформацію!

Якщо не знайду електронних словників, то прийдеться користуватися паперовими.


 
Marina Mrouga
Marina Mrouga  Identity Verified
Local time: 13:52
inglés al ucraniano
+ ...
Дорланд Jan 19, 2008

Існує англо-український двотомний словник Дорланд - переклад Dorland's. Він є в Україні. Вихідних даних зараз не маю при собі. Кажуть, що є і україно-англійський, але я особисто не бачила. Обидва совники паперові.

 
Oleksandr Volyk
Oleksandr Volyk  Identity Verified
Ucrania
Local time: 13:52
Miembro
inglés al ruso
+ ...
PERSONA QUE INICIÓ LA HEBRA
Так, я цей словник бачив Jan 23, 2008

marina.m wrote:

Існує англо-український двотомний словник Дорланд - переклад Dorland's. Він є в Україні. Вихідних даних зараз не маю при собі. Кажуть, що є і україно-англійський, але я особисто не бачила. Обидва совники паперові.


Дякую, я цей словник дивився на Петрівці (продається він і через інтернет), але мене більше цікавлять електронні словники. У мене досить мобільний спосіб життя.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Медичні словники


Translation news in Ucrania





Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »