Payoneer'de kalan paramı nasıl alabilirim?
Thread poster: amelie08
amelie08
amelie08
Türkiye
Local time: 13:02
Turkish to Spanish
+ ...
Mar 9, 2019

Sadece 3 eurom eksik. Yurtdışında yaşayan tanıdıklarım var aktaramazlar mı bana?

asbest
asbest
Germany
Local time: 11:02
German to Turkish
Payoneer'de kalan paramı nasıl alabilirim? Mar 9, 2019

Hiç bir şey anlamadım. Ne istediğinizi biraz açıklarsanız belki yardım etmeye çalışırız. Yoksa sadece insiderlere mi hitap ediyorsunuz?

amelie08
amelie08
Türkiye
Turkish to Spanish
+ ...
TOPIC STARTER
eksik kopyalanmış, özür dilerim Mar 9, 2019

amelie08 wrote:

Sadece 3 eurom eksik. Yurtdışında yaşayan tanıdıklarım var aktaramazlar mı bana?

Payoneer kartımda 37 Euro var. Limit altı olduğu için çekemiyorum. Onceden limit 50 Euro idi. Bugün baktım 40 euro'ya indirmişler.

3 Euro bulmanın yollarını arıyorum. Çeviri yaptığım buroların hiçbiri payoneer ile ödeme yapmak istemediği için paramı çekemiyorum.

Yurtdışında yaşayan kardeşim de paypal aracılığı ile bana para aktaramaz mı? İlla işletme mi olması lazım?

Yusuf Sevgen
Yusuf Sevgen
Türkiye
Turkish to English
+ ...
Kendiniz para aktarın Mar 10, 2019

Siz kendiniz para aktarırsanız bakiyeyi tamamlarsınız aslında.. Olmuyor mu bu şekilde?

amelie08
amelie08
Türkiye
Turkish to Spanish
+ ...
TOPIC STARTER
olmuyor Mar 11, 2019

Yusuf Sevgen wrote:

Siz kendiniz para aktarırsanız bakiyeyi tamamlarsınız aslında.. Olmuyor mu bu şekilde?

Payoneer odeme yapan ceviri burosu da bulamadim.

Sarper Aman
Sarper Aman  Identity Verified
Türkiye
Member (2019)
English to Turkish
+ ...
Payoneer Card Mar 11, 2019

Nakit ihtiyacınız yoksa Payoneer Card isteyin. Kredi kartı gibi kullanabilirsiniz.

amelie08
amelie08
Türkiye
Turkish to Spanish
+ ...
TOPIC STARTER
tavsiye etmiyorum Mar 11, 2019

Sarper Aman wrote:

Nakit ihtiyacınız yoksa Payoneer Card isteyin. Kredi kartı gibi kullanabilirsiniz.

Bugün müş.hiz. ile konuştum. "Nasıl çekebilirim" dedim, "hesabınızı kapatırsanız limitleri düşürürüz" dediler. "Hem USD hem EUR olan paramı çekebilecek miyim dedim", "evet" dediler. Az önce denedim USD oldu, EUr için de kartınızı kullanın diyor. Türk bankalar 50 altı vermiyor dememe rağmen yaptıkları şeye bakın! İki kişiyle konuşmuştum ikisi de limitleriniz düşecek demişti:(

Euro kartım var ama 50 euro altı veren banka bulamadım.

Bu arada bugün alışveriş yaptım, alışveriş sırasında sorun yaşamadım ama hesap özetinde provizyona takıldı diyor. Hesaptan düşülmüş. Bir sıkıntı oluyor mu ki?

[Edited at 2019-03-11 17:23 GMT]

Sarper Aman
Sarper Aman  Identity Verified
Türkiye
Member (2019)
English to Turkish
+ ...
Provizyon Mar 12, 2019

Sıkıntı çıksaydı alışverişiniz sırasında çıkardı diye düşünüyorum. Hesaptan da düşülmüş zaten.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Payoneer'de kalan paramı nasıl alabilirim?

Translation news in Türkiye

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »