ProZ.com translation contest #5 - Final voting underway
Thread poster: RominaZ
RominaZ
RominaZ  Identity Verified
Argentina
English to Spanish
+ ...
Dec 17, 2007

Të nderuar të gjithë,

Unë dëshiroj t’ju ftoj të merrni pjesë në raundin e fundit të votimit të Konkursit të 5-të të përkthimit.

Unë jam shumë e kënaqur pasi kjo është hera e parë që pala e gjuhëve Anglisht > Shqip ka arritur në fazën e votimit të konkursit.

Është shumë e rëndësishme që ju të votoni e të ndihmoni për të vendosur për hyrjen fituese.

Votimi do të mbyllet në 21 dhjetor, në orën 15 GMT.
... See more
Të nderuar të gjithë,

Unë dëshiroj t’ju ftoj të merrni pjesë në raundin e fundit të votimit të Konkursit të 5-të të përkthimit.

Unë jam shumë e kënaqur pasi kjo është hera e parë që pala e gjuhëve Anglisht > Shqip ka arritur në fazën e votimit të konkursit.

Është shumë e rëndësishme që ju të votoni e të ndihmoni për të vendosur për hyrjen fituese.

Votimi do të mbyllet në 21 dhjetor, në orën 15 GMT.

Për të parë hyrjet dhe për të votuar ju lutem shkoni këtu: http://www.proz.com/contests.

Shpresoj t'ju shikoj atje J

Përshëndetje
Romina
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


ProZ.com translation contest #5 - Final voting underway






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »