Dua të ble SDLX 2005 ose 2006
Thread poster: Eno Damo (X)
Eno Damo (X)
Eno Damo (X)  Identity Verified
Local time: 23:26
English to Albanian
+ ...
Jan 22, 2007

Të dashur kolegë,

Shpresoj të jeni të gjithë mirë. Unë jam i interesuar të blej SDLX 2005 ose 2006 të përdorur nëse ndokush prej jush e disponon këtë program kompjuterik. Ose nëse jeni të interesuar për shkëmbim, mund të bëjmë shkëmbim ndërmjet Trados 6.5 Freelance që unë nuk e përdor edhe aq shumë - ndërsa SLDX më nevojitet më shpesh.

Ju falënderoj paraprakisht për ndihmën tuaj.

Eno Damo


 
Eno Damo (X)
Eno Damo (X)  Identity Verified
Local time: 23:26
English to Albanian
+ ...
TOPIC STARTER
205 shikime dhe asnje pergjigje Mar 1, 2007

Pershendetje te gjitheve,

2003 shikime dhe asnje pergjigje - kjo eshte pak zhgenjyese. Nejse, dua te mendoj se asnjeri nuk kishte SDLX 2005 ose 2006, megjithese per perkthyes profesioniste ato po behen gjithnje e me shume te domosdoshme dhe jo sepse mungonte gatishmeria per te ofruar ndihme apo per te bere biznes.

Gjithsesi une tashme e kam siguruar SLDX 2006 dhe nese dikush deshiron te diskutoje mundesi shkembimi software apo shitblerje, jeni te mirepritur te me konta
... See more
Pershendetje te gjitheve,

2003 shikime dhe asnje pergjigje - kjo eshte pak zhgenjyese. Nejse, dua te mendoj se asnjeri nuk kishte SDLX 2005 ose 2006, megjithese per perkthyes profesioniste ato po behen gjithnje e me shume te domosdoshme dhe jo sepse mungonte gatishmeria per te ofruar ndihme apo per te bere biznes.

Gjithsesi une tashme e kam siguruar SLDX 2006 dhe nese dikush deshiron te diskutoje mundesi shkembimi software apo shitblerje, jeni te mirepritur te me kontaktoni.

Shpresoj qe kesaj rradhe te kete po te njejtin numer shikimesh dhe nje numer me te larte pergjigjesh

Gjithe te mirat,

Eno
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Dua të ble SDLX 2005 ose 2006






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »