Powwow në Oksford të Anglisë në nëntor 2004
Thread poster: Monika Coulson
Monika Coulson
Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 16:31
Member (2001)
English to Albanian
+ ...
SITE LOCALIZER
Jul 29, 2004

Sidomos për ata shqiptarë që jetojnë në Angli, ky powowow është një nga rastet më të mira për t'u takuar me njëri-tjetrin, me anëtarët e tjerë të ProZ.com dhe për të mësuar shumë gjëra interesante në fushën e përkthimit dhe biznesit të përkthimit. Mund të mësoni më shumë informacion duke klikuar në linkun e mëposhtë... See more
Sidomos për ata shqiptarë që jetojnë në Angli, ky powowow është një nga rastet më të mira për t'u takuar me njëri-tjetrin, me anëtarët e tjerë të ProZ.com dhe për të mësuar shumë gjëra interesante në fushën e përkthimit dhe biznesit të përkthimit. Mund të mësoni më shumë informacion duke klikuar në linkun e mëposhtëm:
http://www.proz.com/index.php3?sp=event/powwow_forum&powwow_id=567

Monika

[Edited at 2004-07-29 03:46]
Collapse


 
astrit disha
astrit disha  Identity Verified
Local time: 00:31
English to Albanian
+ ...
Une do te marr pjese ne takimin qe do te behet ne Ceki Nov 1, 2004

Monika Coulson wrote:

Sidomos për ata shqiptarë që jetojnë në Angli, ky powowow është një nga rastet më të mira për t'u takuar me njëri-tjetrin, me anëtarët e tjerë të ProZ.com dhe për të mësuar shumë gjëra interesante në fushën e përkthimit dhe biznesit të përkthimit. Mund të mësoni më shumë informacion duke klikuar në linkun e mëposhtëm:
http://www.proz.com/index.php3?sp=event/powwow_forum&powwow_id=567

Monika

[Edited at 2004-07-29 03:46]


 
Fabiana Papastefani-Pezzoni
Fabiana Papastefani-Pezzoni  Identity Verified
Albania
Local time: 00:31
Member (2003)
English to Albanian
+ ...
Miësevjen, Astrit Nov 1, 2004

Përfitoj nga rasti të të uroj mirëseardhjen në bashkësinë e Prozianëve, Astrit. Ndoshta të kanë mirëpritur më parë por unë tashmë të pashë.

Besoj se do të të pëlqejë këtu. Të uroj gjithë të mirat dhe të uroj t'ja kalosh mirë edhe në Powwow në Pragë, Çeki.

Fabiana

[Edited at 2004-11-01 15:21]


 
astrit disha
astrit disha  Identity Verified
Local time: 00:31
English to Albanian
+ ...
faleminderit per mireseardhjen Nov 20, 2004

Faleminderit per mikpritjen dhe ju uroj te gjitheve nje bashkepunim sa me te mire.

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Powwow në Oksford të Anglisë në nëntor 2004






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »