Funksione të reja në pyetjet/përgjigjet KudoZ
Thread poster: Monika Coulson
Monika Coulson
Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 10:48
Member (2001)
English to Albanian
+ ...
SITE LOCALIZER
Jul 29, 2003

Siç mund ta keni vënë re, në faqen ku shfaqen pyetjet dhe përgjigjet KudoZ mund të shikoni këtë fjali në krye: "Switch to New KudoZ Design (Beta Version)"

Ky është një funksion i ri dhe nëse klikoni aty, do të shikoni një faqe pak të ndryshme nga ajo që kemi parë deri tani.
Në këtë faqe do të shikoni më shumë të dhëna, si dhe do të keni mundësi të bëni redaktimin e komenteve tuaja ose të votoni nëse pyetjet e bëra duhet të jenë të kategoris�
... See more
Siç mund ta keni vënë re, në faqen ku shfaqen pyetjet dhe përgjigjet KudoZ mund të shikoni këtë fjali në krye: "Switch to New KudoZ Design (Beta Version)"

Ky është një funksion i ri dhe nëse klikoni aty, do të shikoni një faqe pak të ndryshme nga ajo që kemi parë deri tani.
Në këtë faqe do të shikoni më shumë të dhëna, si dhe do të keni mundësi të bëni redaktimin e komenteve tuaja ose të votoni nëse pyetjet e bëra duhet të jenë të kategorisë "Pro" apo "Easy".
Nëse keni ndonjë pyetje për këto funksione të reja, ju lutem më kontaktoni ose shkruani në këtë forum. Gjithashtu nëse shikoni që diçka nuk shkon mirë, mund të shkruani problemet/ankesat tuaja në forumin e ngritur posaçërisht për këtë: http://www.proz.com/topic/12263

Të gjitha këto ndryshime do ta bëjnë aktivitetin e pyetjeve/përgjigjeve KudoZ edhe më të efektshëm dhe më tërheqës. Faleminderit të gjithëve.
Monika
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Funksione të reja në pyetjet/përgjigjet KudoZ






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »