pershendetje te gjitheve
Thread poster: AlbanMullaj (X)
AlbanMullaj (X)
AlbanMullaj (X)
Local time: 19:25
English to Albanian
+ ...
Apr 25, 2003

si ka mundesi qe per disa dite une figuroja si VID dhe me pas u zhduk kjo shenje ??





 
Monika Coulson
Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 17:25
Member (2001)
English to Albanian
+ ...
SITE LOCALIZER
Verifikimi... Apr 25, 2003

Pyetje:

\"Si ka mundesi qe per disa dite une figuroja si VID dhe me pas u zhduk kjo shenje\"??





Përshëndetje Alban,

më duket se e di se çfarë ndodhi... Para disa ditësh u bë një gabim programimi, i cili pati efekt tek të gjithë anëtarët e ProZ.com. Të gjithë anëtarët pa përjashtim u \"verifikuan\" mbi bazën e një pagese nëpërmjet Paypal që në fakt nuk ishte e vërtetë. Edhe ata që ishin verifikuar më parë nëpërmjet m
... See more
Pyetje:

\"Si ka mundesi qe per disa dite une figuroja si VID dhe me pas u zhduk kjo shenje\"??





Përshëndetje Alban,

më duket se e di se çfarë ndodhi... Para disa ditësh u bë një gabim programimi, i cili pati efekt tek të gjithë anëtarët e ProZ.com. Të gjithë anëtarët pa përjashtim u \"verifikuan\" mbi bazën e një pagese nëpërmjet Paypal që në fakt nuk ishte e vërtetë. Edhe ata që ishin verifikuar më parë nëpërmjet metodave të tjera, për një ditë figuruan sikur ishin të verifikuar me anë të pagesës PayPal. Ky gabim u kap menjëherë dhe u rregullua brenda disa orëve. Nëse ke pyetje të tjera rreth verifikimit, të lutem më kontakto personalisht Alban.

Monika
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


pershendetje te gjitheve






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »