Pages in topic:   < [1 2 3]
AĞIR CEZA MAHKEMELERİ SORUNU
Thread poster: Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh"
Halil Ibrahim Tutuncuoglu
Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh"
Türkiye
Local time: 14:42
Turkish to English
+ ...
TOPIC STARTER
Ceza mahkemelerinde Apr 27, 2015

ödeme peşin yapılana kadar davalara giren arkadaşların ödeme konusunda sıkıntıyı göz önüne almaları gerekmekte. Ceza mahkemelerinde davalara giren arkadaşlara ödemenin Ankara'ya ve ilaveten bir çok yerlere yazıldıktan sonra 6 ay ya da daha geç zamanda ödeme yapılmasını bazı çeviri bürolarının ödemeyi müşteri ödedikten sonra yaparım demesinden farkı yok bunun farkına varan emniyet tercümanlara anında ödeme yapıyor.

Türkiye
Turkish to English
+ ...
TOPIC STARTER
SON DURUM Aug 15, 2016

Ödenmeyen paralar basit bir zimmete geçirme davası olsa ilk Adalet Bakanlığı'na şikayet ettiğim zaman memurları görevden alırlardı. İkinci sefer ödeme yapmadıklarında baktım memurlar görevde. O zaman işin organize olduğunu, yukarıdaki yerlere uzandığını sezdim ve üstlerine gitmedim çünkü hakkımdan gelirlerdi bir şekilde. Emniyet'teki bütün yetkililere de durumu bildirdim ama bunun üstesinden ancak bir operasyonla gelinebilirdi. BENİM VE DİĞER TERCÜMANLARIN ... See more
Ödenmeyen paralar basit bir zimmete geçirme davası olsa ilk Adalet Bakanlığı'na şikayet ettiğim zaman memurları görevden alırlardı. İkinci sefer ödeme yapmadıklarında baktım memurlar görevde. O zaman işin organize olduğunu, yukarıdaki yerlere uzandığını sezdim ve üstlerine gitmedim çünkü hakkımdan gelirlerdi bir şekilde. Emniyet'teki bütün yetkililere de durumu bildirdim ama bunun üstesinden ancak bir operasyonla gelinebilirdi. BENİM VE DİĞER TERCÜMANLARIN PARASI ÇALINIP FETÖ'YE AKTARILIYORMUŞ BİR YANDA İPTEN KAZIKTAN KURTULMA EROİN/KOKAİN KAÇAKÇILARI, BİR YANDA HALİYLE GERGİN POLİS VE HAKİMLERLE DOLU GERGİN BİR ORTAM VE BİR YANDA "BAZI" HER ŞEYİ YAPABİLECEK HOKKABAZ AVUKATLAR. ONLARIN ARASINDA TERCÜME YAPMAYA ÇALIŞ. O PARAYI KOLAY MI KAZANIYORDUK? http://www.haber7.com/guncel/haber/2076513-istanbul-adalet-sarayinda-feto-operasyonu

ŞİMDİ AYNEN KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM.PARASINI ALAMAYAN DİĞER TERCÜMAN ARKADAŞLAR YOLU DÜŞTÜĞÜNDE ÇAĞ. AD. İDARİ İŞLER'E GİDİNCE DURUMU ANLATIP PARALARININ PEŞİNE DÜŞSÜNLER.

NE GÜNLERE KALDIK YA...
Collapse

Adnan Özdemir
Adnan Özdemir  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
German to Turkish
+ ...
... Aug 16, 2016

Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh" wrote:

BENİM VE DİĞER TERCÜMANLARIN PARASI ÇALINIP FETÖ'YE AKTARILIYORMUŞ BİR YANDA İPTEN KAZIKTAN KURTULMA EROİN/KOKAİN KAÇAKÇILARI, BİR YANDA HALİYLE GERGİN POLİS VE HAKİMLERLE DOLU GERGİN BİR ORTAM VE BİR YANDA "BAZI" HER ŞEYİ YAPABİLECEK HOKKABAZ AVUKATLAR. ONLARIN ARASINDA TERCÜME YAPMAYA ÇALIŞ. O PARAYI KOLAY MI KAZANIYORDUK? http://www.haber7.com/guncel/haber/2076513-istanbul-adalet-sarayinda-feto-operasyonu

ŞİMDİ AYNEN KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM.PARASINI ALAMAYAN DİĞER TERCÜMAN ARKADAŞLAR YOLU DÜŞTÜĞÜNDE ÇAĞ. AD. İDARİ İŞLER'E GİDİNCE DURUMU ANLATIP PARALARININ PEŞİNE DÜŞSÜNLER.

NE GÜNLERE KALDIK YA...

Üstadım ben teşhisimi koydum. Türkiye'de son 40 yıldır (hatta daha da eskiden beri) hiçbir kurum + siyaset dünyası görevini adamakıllı yapmamış (Mismanagement)...

En son 15 Temmuz 2016 aykontisinde de gördüğümüz gibi: Görevini en iyi ve kusursuz yapan sadece HALK.

Ezberler bozulmalı; adam gibi bir sistem/demokrasi kurulmalı-kurmalıyız artık.

[Edited at 2016-08-16 09:35 GMT]

Türkiye
Turkish to English
+ ...
TOPIC STARTER
İnternetin ve diğer iletişim yollarının daha da gelişmesiyle Aug 16, 2016

Adnan Özdemir wrote:

Ezberler bozulmalı; adam gibi bir sistem/demokrasi kurulmalı-kurmalıyız artık.

herşeyin şeffaflığa kavuşacağı ve istense de istenmese de kimsenin kimseye madik atamayacağı ve bilim ve teknolojinin dünya çapında insanların refahı ve mutluluğu için olumlu bir yönde kullanılacağı bir ALTIN ÇAĞ'a doğru gittiğimize inanıyorum. İnşallah haklıyımdır.

[Edited at 2016-08-16 09:28 GMT]

Adnan Özdemir
Adnan Özdemir  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
German to Turkish
+ ...
İnternet ve çoklu iletişim olanakları halkımızı bayağı bir uçurmuş... Aug 16, 2016

Halil Ibrahim Tutuncuoglu "Бёcäטsع Լîfe's cômplicåtعd eñøugh" wrote:

İnternetin ve diğer iletişim yollarının daha da gelişmesiyle herşeyin şeffaflığa kavuşacağı ve istense de istenmese de kimsenin kimseye madik atamayacağı ve bilim ve teknolojinin dünya çapında insanların refahı ve mutluluğu için olumlu bir yönde kullanılacağı bir ALTIN ÇAĞ'a doğru gittiğimize inanıyorum. İnşallah haklıyımdır.

Halkımızın son büyük tepkisinden sonra ben de böyle düşünüyorum, yazdıklarınıza %100 katılıyorum.

Pages in topic:   < [1 2 3]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

AĞIR CEZA MAHKEMELERİ SORUNU

Translation news in Türkiye

Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »