Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21] >
Виведення грошей з Moneybookers на рахунок в ПриватБанку (біда!)
Thread poster: Dmitrie Highduke
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Вопрос. Oct 5, 2012

Как связаться с отделением банка?

На сайте есть только номер 0 800 500 003.
Оператор в чате тоже дает только этот номер.

По этому номеру мне говорят, что "связи с отделениями сейчас нет".
Из всех справочников удалены номера телефонов и указан только этот номер.

Идти ногами?

Отвратительный сервис!


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Панове Oct 5, 2012

Вiдкривайте рахунки в iнших банках. МБ тут нi до чого. Ви ще не налякайте iх, щоб вони не побiгли вiд нас

 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Хороший банк... Oct 5, 2012

Дозвониться в отделение не удалось. У горячей линии "нет связи с отделениями", а мобильные номера они не дают. Пришлось бить ноги. Пошел проверять успех возврата платежа отправителю.

Отстоял очередь 40 минут. Потом попробовал узнать причину блокирования средств. Сосл�
... See more
Дозвониться в отделение не удалось. У горячей линии "нет связи с отделениями", а мобильные номера они не дают. Пришлось бить ноги. Пошел проверять успех возврата платежа отправителю.

Отстоял очередь 40 минут. Потом попробовал узнать причину блокирования средств. Сослались на постановление НБУ №327. Дальше я спросил:
— А вы читали это постановление.
— Нет.
— А вы знаете, что банк, в котором вы работаете, уже 20 дней незаконно удерживает деньги частных лиц, ссылаясь на постановление, в котором данные операции не упоминаются как запрещенные и которое (постановление) до сих пор не вступило в силу, что можно вполне квалифицировать как произвол или мошенничество со стороны банка?
— Ыыы (выражение лица как у обгадившегося младенца, бессвязное мычание, стеклянный взгляд сквозь меня, безуспешные попытки подобрать подходящее выражение лица).

Уже открыл карточный мультивалютный (гривны-доллары) счет в другом банке, который:
• не блокирует счета направо и налево,
• вполне удовлетворен копией договора и копией счета (даже не оригиналами) для обоснования операций ВЭД;
• открыл счет в течение 5 минут после моего входа в отделение;
• который не берет позорные 3 грн./мес за СМС-уведомления об операциях по счету;
• улыбается клиентам.

Тратить силы на объяснения, почему в Привате все неправы и почему я не хочу, чтобы у них лежали мои деньги, я не буду. Мне жалко свое время. Я молча голосую кошельком.

[Редактировалось 2012-10-05 13:41 GMT]
Collapse


 
Dmitrie Highduke
Dmitrie Highduke  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Приватбанк ухвалив остаточне рішення Oct 5, 2012

Тільки що розмовляв з дуже говірким чоловіком з фінмоніторингу. Якщо коротко - юристи банку вирішили взагалі не пропускати платежі з Манібукерсу через їх підвищену ризикованість. Себто вони вже навіть не вимагають жодних контрактів. Просто заборонили.

Ще він мені розповів, що Нацбанк взагалі заборонив всі онлайнові платіжні системи, що є нерезидентами України - Пейпел, Вебмані тощо. І (увага!) НБУ планує створити власну платіжну систему, щоб ми нею користувалися! Чи не бугога?


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Щойно знов вивiв грошики з МБ Oct 5, 2012

на картку UniCredit банку. Досить немаленьку суму.

Я люблю експериментувати. Десь у середу-четвер доповiм, що з цього вийшло


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2004)
English to Russian
+ ...
А що таке - бугога? Oct 5, 2012

Dmitrie Highduke wrote:
Чи не бугога?

Пробачте мене - неосвiдченного


 
Dmitrie Highduke
Dmitrie Highduke  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
бугога Oct 5, 2012

mk_lab wrote:

А що таке - бугога?


То я так взгиготнув


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2008)
English to Russian
+ ...
... Oct 5, 2012

mk_lab wrote: А що таке - бугога?

Саркастична посмiшка.


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2008)
English to Russian
+ ...
... Oct 5, 2012

Dmitrie Highduke wrote:
юристи банку вирішили взагалі не пропускати платежі з Манібукерсу через їх підвищену ризикованість.

И такое существо себя именует "юристом"?
Хотя... я уже видел сегодня начальника отделения...

Выходит, я правильно сделал, что еще неделю назад отправил деньги обратно.


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Теперь ясно. Честная конкуренция по-уркаински. Oct 5, 2012

Dmitrie Highduke wrote:
НБУ планує створити власну платіжну систему, щоб ми нею користувалися!


Решили немного расширить нишу для внедрения новой системы. А как это сделать? Прикрыть одну из занятых ниш.

Вот только поднять продажи картофеля путем запрета яблок довольно сложно.


Скоро ждите "выгодных условий" подключения к новой системе эл. денег от Привата для действующих клиентов банка.

[Редактировалось 2012-10-05 13:51 GMT]


 
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Химерний світ Oct 7, 2012

Dmitrie Highduke wrote:

3. Дізнатися, чи виводив хтось гроші з Манібукерсу на рахунки в інших банках (звичайно ж, за останній час), і які результати.
4. Вислухати ваші поради щодо банків, які ведуть себе пристойно, гроші не затримують і ставляться з розумінням. Бо дуже хочеться змінити банк.

У п'ятнадцятих числах вересня без жодних проблем на картку Візу. Все було тіп-топ.
Зараз вирішили теж проектспериментувати, через кілька днів буде результат.
БрокБізнесБанк. Раніше був Сведбанк, але він, здається, здох.
Dmitrie Highduke wrote:

Тільки що розмовляв з дуже говірким чоловіком з фінмоніторингу. Якщо коротко - юристи банку вирішили взагалі не пропускати платежі з Манібукерсу через їх підвищену ризикованість. Себто вони вже навіть не вимагають жодних контрактів. Просто заборонили.

Ще він мені розповів, що Нацбанк взагалі заборонив всі онлайнові платіжні системи, що є нерезидентами України - Пейпел, Вебмані тощо. І (увага!) НБУ планує створити власну платіжну систему, щоб ми нею користувалися! Чи не бугога?

Панове, реальне життя, воно таке, воно набагато перевищує фантазію всіх авторів анекдотів, узятих докупи та склеєних встик!

Більше кредитки, яку вже нам впарили, нічого там не заводитимемо.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Да, можна собi уявити Oct 7, 2012

Dmitrie Highduke wrote:
НБУ планує створити власну платіжну систему, щоб ми нею користувалися! Чи не бугога?

Мабуть будемо знов брати довiдки з ЖЕКiв та вiйськкоматiв, доповiдати що в нас нема родичiв за кордоном, приносити флюорографiю, рекомендацiю з мiсця роботи та стояти в багатогодинних чергах. Скучили ми за цим усiм...

А ще уявляю собi щасливi натовпи замовникiв, якi так i кинуться користуватися цим винаходом. eBay, PayPal та МB будуть лише тихо плакати у сторонцi марно мрiючи про спiвробiтництво

[Edited at 2012-10-07 11:49 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2004)
English to Russian
+ ...
А може й пронесе якось ;) Oct 7, 2012

Знаючи ефективнiсть та iнтелектуальний рiвень усiх дiй наших керiвникiв

 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 17:26
Member (2011)
German to English
+ ...
+1 Oct 8, 2012

mk_lab wrote:
Знаючи ефективнiсть та iнтелектуальний рiвень усiх дiй наших керiвникiв

Згадується славнозвісна система НСМЕП - гіршого українського винаходу годі уявити (хіба що "запорожець"). Добре, що не втілили її всюди, як збиралися - окрім Укрзалізниці, схоже, ніхто нею не користується. Думаю, схожа участь спіткає й українську систему віртуальних платежів, if any.

[Edited at 2012-10-08 07:20 GMT]


 
Oleg Rudavin
Oleg Rudavin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:26
Member (2003)
English to Ukrainian
+ ...
--- Oct 9, 2012

А може й пронесе якось

Малоймовірно. Багато чого залежить від результатів самізнаєтечого, але намагатися ввести онлайнові системи в законне поле (тобто таке, що покривається законодавством) буде будь-хто, чи то старі, чи нові. Якщо старі, то майже навєрняка буде створено власну національну нєзалєжну - обов'язково монопольну! - систему (такий собі приватний відрізок грошової труби).
Я не песиміст, просто півсклянки вже висмоктав


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Виведення грошей з Moneybookers на рахунок в ПриватБанку (біда!)







Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »