Tuxtrans - Linux pro překladatele
Thread poster: Milan Condak
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 00:55
English to Czech
Oct 20, 2014

Jsem uživatel Windows a několika bezplatných aplikací užitečných pro překladatele. Mnoho těchto aplikaci je i ve verzi pro Linux.
Našel jsem distribuci Tuxtrans. Z textu z webu a ze snímků obrazovky videa jsem vytvořil nasledující prezentaci:

www.condak.cz/nove/2014-10/19/cs/00.html

Tuxtrans - Linux pro překladatele

Výhody jso
... See more
Jsem uživatel Windows a několika bezplatných aplikací užitečných pro překladatele. Mnoho těchto aplikaci je i ve verzi pro Linux.
Našel jsem distribuci Tuxtrans. Z textu z webu a ze snímků obrazovky videa jsem vytvořil nasledující prezentaci:

www.condak.cz/nove/2014-10/19/cs/00.html

Tuxtrans - Linux pro překladatele

Výhody jsou jasné na první pohled: všechno je zadarmo a překladatel má k dispozici nástroje, které jinak musi ve Windows stahovat z různých míst.
Kdo si chce samostatně stahovat verze pro Windows, najde zde kategorie a názvy aplikací.
Některé programy existují pouze pro Linux.

Milan
Collapse


 
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 00:55
English to Czech
TOPIC STARTER
Bootovací DVD Oct 22, 2014

Z textu z webu a ze snímků obrazovky videa jsem vytvořil nasledující prezentaci:

[/quote]

Vypálil jsem si dvě bootovací DVD, která mohu spustit na libovolném počítači s DVD
mechanikou nebo z nich nainstalovat TuxTrans do vhodného počítače

http://www.condak.cz/nove/2014-10/19/cs/12.html

Milan


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Tuxtrans - Linux pro překladatele






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »